Android Uygulama Nedir ve Tanıtımı Nasıl Yapılır?

 

Android

 
Muhakkak ki android işletim sistemi günümüzün teknoloji merakı tutkunlarına bahşedilen en büyük nimetlerden birisidir. Çeşitli uygulamaları, çeşitli oyunları hatta yönetimsel veri dosya iletimlerine kadar geniş ağ kapasitesine sahip olan bu İşletim sistemi yakın zaman içerisinde teknoloji alanında çok büyük başarılar elde etti.
 
Bizler sadece cep telefonu tarafı ile ilgileniyoruz fakat tablet PC alanına da hâkim olan bu işletim sistemi Televizyonlarda da büyük oranda ön plana çıkıyor. Linux tabanlı bu bizlere ücretsiz şekilde sunulan Android işletim sistemi uygulamalarına da kısaca apk uzantısı veriyor… Yaklaşık 84 tane şirketin bir araya gelip kurduğu bu işletim sistemi 5 Kasım 2007’de piyasaya duyuruldu.
 

Android Uygulamaları

 
Özellikle merak ve heyecana sebebiyet veren android uygulamaları günümüzde birçok apk uzantısına da el atıyor. Kategori seçimlerine göz atacak olursak birçok yönden hayatımızı kolaylaştıran ya da eğlendiren uygulamalar bizleri karşılıyor. Çoğu ücretsiz şekilde hayatımıza giren bu uygulamalar Diyetten, Takvime, Dizayndan, Temalara, Bilgilerden, Egzersize her konuya uygulama getiren bu işletim sistemi neredeyse vazgeçilmez hale gelmeye başlamıştır. Buna misilleme olarak apk şirketlerini göstermek en doğru karar olur.
 
Bu yöntem ile şirket apk’lerini tanıtan insanlar apk şirketlerin de kuyruklar oluşturuyor. Hatta ve hatta apk uygulamalarını kullanarak sosyal medya da olsun gerçek yaşamda olsun para kazanan insanlar bu şöhret yolunda gitmeyi çok seviyor.
 
Öte yandan hayatımıza teknoloji babından yön veren bu uygulamalar bizleri nereye götürüyor bilemeyiz. Fakat görünen şudur ki; Bu uygulamaların çoğu bizlerin hayatta ki işlerine kolaylık olması için var olmuştur. Öyle ki, bazı apk programları ücretli şekilde paylaşılıyor. Yanı sıra o apk programlarına erişebilmek için farklı korsan yazılımlar üreten firmalar dahi ortaya çıkıyor. Bu denli geniş bir ağa sahip olan işletim sisteminin de uygulamaları bir o kadar da faydalı oluyor.

Android Uygulama Nasıl Yaptırılır?


Sadece 10 liradan başlayan ekonomik fiyatlarla android uygulamalara, oyunlara sahip olmak ister misiniz? SadeceON sizin için alanında uzman ve profesyonel programlamacıları bir araya getiriyor. Sitenizi android uygulamaya çevirmek, yeni bir uygulama ya da oyun yaptırmak SadeceON’da çok kolay! Sen de android uygulama yaptır ve uygun fiyatla uygulama sahibi olmanın tadını çıkar!
 

Android Oyunları

 
Çağımızın getirdiği Teknoloji merakı büyük bir çılgınlıkla büyürken, bu teknolojinin zaman eğlendirme gereği olan android oyunları da bir o kadar çılgınlıkla büyüyordu. Günümüzde “Gamer”lar için üretilmiş oyunlar, birçok yönden finansal destek kazanırken oyun Dünyası da bir o kadar büyüyordu. Hayallerimize tasavvur getirtecek o kategori oyunları bizleri farklı âlemlerde yolculuklara birçok kez götürüp getirmişti.
 
Oyun Bağımlısı birçok genç buna bağlı kalarak Oyun içi altın ve elmas alış verişinde bulunarak Android Oyunlarından finansal transfer yapmış oluyordu. Günümüzde Futboldan, RPG’ ye, Aksiyondan, Gizeme birçok Oyun bulunan bu işletim sisteminde gün geçtikçe kategori ve oyun sayısı da çoğalıyor. Bir gün bizler o kadar çok level atlayacağız ki kendi yaşantımızda ki kırıntıları bile exp sayacağız.
 
android uygulama
 

Android Uygulama ve Oyun Tanıtımı Nasıl Yapılır?

 
Android oyun veya uygulamanızın daha fazla kullanıcıya ulaşmasını istiyorsanız tanıtımını yapmanız şarttır. Tanıtım için en uygun ortamlardan biri Android  ile ilgili forumlardır. Forumda uygun kategoriyi bulup buraya konuyu açmalısınız. Konu içeriğinde uygulamanın açıklama, görsel ve videosu yer almalıdır. Eğer bunun için yeterli zamanınız yoksa size bu hizmeti biz sağlayabiliriz. Android tanıtım hizmeti için bu linke tıklamanız yeterlidir.