Domain Authority Backlink Paketleri

Domain Authority Backlink Paketleri

Domain Authority paketlerimi sunmadan önce bir şeylerden bahsetmek istiyorum. İnternet dünyasında sayamayacağımız kadar çok web sitesi var. Bazıları bir yerlere gelmek için mücadele ederken bazıları diğerlerinden çok daha iyi durumda. Soru şu ki, hangi web sitesinin daha iyi bir durumda olduğunu nasıl öğreneceğiz?


Google, siteler için Pagerank değerleri belirlerdi ve bunu güncellerdi. Pagerank ile siteleri karşılaştırırdık. Günümüzde ise Moz sitesi tarafından sağlanan, web sitelerinin itibarını öğrenmemize yardımcı olan Domain Authority (DA) verileri var. Peki bu Domain Authority nedir? Kısaca DA, Moz tarafından geliştirilen 0 – 100 arasında istatistiksel bir sayıdır. Bu sayı ne kadar yüksekse, site o kadar kaliteli diyebiliriz.


Aklınızda soru işareti oluşmaması için tüm sayfayı okumanızı tavsiye ederim.


Aşağıda listelediğim çalışmalarımda, Domain Authority (DA) yani Moz servisinin belirlediği Domain otoritesi değerlerine göre oluşturduğum ve sürekli güncellediğim backlink listemi kullanarak size link sağlayacağım.


 

Çalışma İçin Sizden İstenilenler

Site adresi
Hedef kelimeler
Makale / tanıtım yazısı


Paketler için 1 tane yazı veya daha fazla da verebiliriz. Makale sayısı ne kadar fazla olursa linkler o kadar etkili olur. Siparişinizi aldıktan sonra size geri dönüş yapacağım, ardından makaleleri mail ile gönderebileceksiniz. Seçtiğiniz pakette kaç tane makale backlink olduğunu öğrenmek istiyorsanız, sipariş formundaki açıklama kısmında sorunuzu yazabilirsiniz.

Doğal görünmesi için, alınan tüm linklerde farklı kelime kullanılmasında fayda var. Ona göre hedef kelimeler belirleyebilirsiniz.

Sayfanın altındaki formu doldurarak siparişinizi verebilirsiniz.


DA Backlink Paketleri Hakkında

Ne tür siteler ve backlink çeşitleri var?
Blog, makale, profil, sosyal medya, imleme, forum, pdf, resim, video gibi çeşitli siteleri ve backlink yöntemlerini çalışmalarımda kullanacağım. İçlerinde edu ve gov siteler de var. Saydıklarımdan anlayacağınız üzere, doğal görünümde olması için birbirinden farklı backlinkler sağlayacağım.

İşlemler programla mı yapılacak?
Tüm çalışmalar yazılımsız yani el emeği ile yapılacak.

Sadece anahtar kelimeden mi linklerim olacak?
Hayır, bir kısmında hedef kelimenize linkleme yapılacak, bir kısmında ise direkt site linki paylaşılacak.

Linkleri bir anda mı paylaşacaksınız?
Bu paketlerde en fazla önem verdiğim şey doğallık. Bu yüzden linkleri zamana yayarak ekleyeceğim.

İllegal yöntemlere başvurulacak mı?
Kesinlikle legal yollarla link ekleyeceğim. Bir internet kullanıcısı olarak normal bir şekilde hesapları açıp linkleri paylaşacağım.

Rapor sunumu nasıl olacak?
Belirtilen sürede çalışmaları tamamlayıp size ayrıntılı şekilde raporu göndereceğim. Tek tek bütün linkleri kontrol edebileceksiniz. Ayrıca, bir süre sonra linklerde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz diye üyelikler için kullanılan mail adreslerinin bilgilerini de size ileteceğim.

İstesek, çalışmaları daha kısa sürede veya daha uzun sürede tamamlayabilir misiniz?
Evet, isteğinize göre daha fazla zaman aralığına çalışmaları yayabilirim. Ya da acil olarak tamamlanmasını isterseniz, “tavsiye etmesem de” backlink çalışmasını en hızlı şekilde tamamlayabilirim.


NOT: 18+ içerik bulunduran sitelere, siyasi sitelere, bahis sitelerine ve oyun hilesi sitelerine backlink hizmeti vermiyorum.


Sipariş Formu:

İstediğiniz Çalışma (gerekli):

 

Epostanız (gerekli):

 

Site Adresi (gerekli):

 

Anahtar Kelimeler (gerekli / Virgül ile ayırınız!):

 

Ödeme (gerekli):

 

Belirtmek İstedikleriniz (varsa):