edu backlink
 

Gov Edu Backlink Hizmeti

Google gibi arama motorları tarafından değerli bağlantılar olarak algılanan gov ve edu backlink kaynaklarını size sunuyoruz. Öncelikle Edu ve Gov’un ne anlama geldiğini merak edenlere kısaca açıklamaya çalışalım. Edu backlink, .edu uzantılı eğitim sitelerinden sağlanmaktadır. İnternette edu uzantılı alan adına sahip üniversite sitelerine büyük ihtimalle denk gelmişsinizdir. Gov backlink ise .gov uzantılı devlet sitelerinden elde ediliyor. Bir hükümete ait olan tüm siteler gov uzantılı bir alan adı kullanır.

Gov Edu Sitelerinin Özellikleri

  • Domain ve Page Authority (otorite) değerleri yüksek seviyelerdedir.

  • Alexa bölge sıralamaları en üstlerde yerini almıştır. Global Alexa sıralaması da yeterince iyidir.

Edu Gov Backlink Çalışmalarının Faydaları

  • Siteniz için kalıcı ve kaliteli backlink sağlar.

  • Arama motorlarında daha üst sıralara çıkmanızda önemli rol oynar.

  • Alexa sıralamarında daha iyi yerlere gelmenize yardımcı olur

  • Domain Authority ile Page Authority değerlerinizin artmasını sağlar

  • Site index hızınızda artış olur.

Bunlar gerçekleşmesi muhtemel olan sonuçlardır. Kesin olacaktır diyemeyiz.


Fiyatlar
 
5 adet edu gov backlink (15 TL)
10 adet edu gov backlink (25 TL)


Gov ve Edu Sitelerinden Backlink Kazanmanızı Sağlıyoruz

Edu ve gov backlink çalışmaları kesinlikle yasal şekilde tarafımızca yapılmaktadır. Bir internet kullanıcısı olarak siteye üye olup, oluşturulan profile site linkiniz eklenecek veya bloga yorum yazarak link eklenecek. Üstelik tamamen programsız, normal yöntemlerle sitenizin güçlü backlinkler elde etmesini sağlıyoruz. Çalışma sonrasında raporları txt dosyasında size iletiyoruz. Böylece istediğiniz zaman linklerinizi kontrol edebileceksiniz.
 
Not: 18+ içerik bulunduran siteler için hizmet vermiyoruz.
 


Sipariş Formu:

İstediğiniz Çalışma (gerekli):

 

Epostanız (gerekli):

 

Site Adresi (gerekli):

 

Anahtar Kelime (gerekli / Birden fazla ise virgül ile ayırın!):

 

Ödeme (gerekli):

 

Belirtmek İstedikleriniz (varsa):

 


EDU BACKLİNK ÇALIŞMASININ SEO AÇISINDAN ÖNEMİ

Backlink; bir sitenin olmazsa olmazları arasında gelir. Neden mi? Çünkü sitenizin popüler olması ve birçok kişi tarafından ziyaret edilmesini sağlayan bir uygulamadır. Dünyada durmak bilmeyen teknolojik gelişmeler bu anlamda internet dünyasını da ele almış durumda. Bütün internet siteleri kendi içerisinde bir yarış durumunda. Seo’larda bu yarışta kendilerini ön plana çıkarmak için başarılı işlere imza atmak istiyorlar.
Bir web sitesinin diğer siteler tarafından da ziyaret edilmesi; bu sitenin popületiresini arttırmaktadır. Bunun edu backlink ile bu ziyaretçi sayısını arttırmaktadır. Google içinde bir sitenin birçok kişi tarafından ziyaret edilmesi; google’nda sitenize daha bir önem vermesini sağlıyor. Şöyle ki; google böyle siteleri arama motorunda en ön sıralara taşıyabiliyor. Bu da bir web sitesi için en önemli şeylerden birisi haline geliyor. Siz de diğer sitelerden farklı olmak istiyorsanız; mutlaka bu sistemi kullanmanız gerekiyor. En önemli unsur ise; bunu site içi seo ile birleştirip muhteşem bir uyum sağlamanız gerekiyor. Ayrıca gov backlinkleri içeren backlink paketleri de sitemizde mevcut.